Roll Yapım
2006 yılı itibarıyla reklam fotoğrafçılığı alanında bir çok markaya hizmet veren firmamız 2012 yılına gelindiğinde yaptığı işlerle birlikte hedeflerini de büyüterek Roll Yapım adıyla yeni bir vizyon kazanmıştır.

 

Roll Yapım, reklam fotoğrafçılığı ve tanıtım filmlerinin profesyonel görüntülenmesi üzerine yaptığı çalışmaların yanı sıra müşterilerle olan ilişkileri ve yenilikçi fikirleri sayesinde tam hizmet ajansı haline gelmiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılamayı amaç edinen Firmamız, hizmet verilecek firmanın içinde  bulunduğu sektörü tüm ayrıntılarıyla araştırarak  en uygun çözümleri sunmaktadır.
Amacımız

Daima büyümeyi hedefleyen sanayicilerle aynı doğrultuda olup büyüyen firmalara kaliteli hizmet sunarak onlara ve kendi gelişimine katkı sağlamaktır.

Strateji

Başarı reklam;
Doğru fikir
Doğru görsel
Doğru tasarım

Tasarımı bilmeden çekilen fotoğraf – video, doğru reklama ulaştırmaz.

Bunun yanında fikri olmayan reklamında, tanıtım için yeterli olmadığını düşünüyoruz. Roll Yapım fikri; fotoğraf-video ve tasarımı bir bütün olarak ele almaktadır.

Bakış Açımız

Ulaşmak istediğiniz noktaya varabilmeniz için yaptığımız her işi tek işimiz gibi benimseyerek yapıyoruz. İlk adımı sizi tanımak için atıyoruz.Sonra İzleyeceğimiz yolu belirleyerek sizler sunuyoruz.

Tanışma

Bu adımda yapılan iş ve sektör hakkında sizlerden bilgi alıyoruz.

Araştırma

Öncelikle markanızı araştırıp sektör içerisindeki yerini öğreniyoruz

Planlama

Sizden almış olduğunuz bilgileri araştırmalarımız ile pekiştirerek yapılabilecek çalışmaları belirliyoruz

Tasarım

Markanızı tanıtımak için yaptığımız tasarımlarla ulaşmak istediğiniz kitelenin hafızalarında yer etmenizi sağlıyoruz

Uygulama

Hedef kitlenize ulaşabilmeniz için birlikte belirlediğimiz iletişim yollarını uyguluyoruz

İletişim